loading...

(0536) 350 35 83

info@senpsikolojikdanismanlik.com

Grup ile Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik

Uzman psikolog eşliğinde, güvenilir bir grup ortamında yürütülen danışmanlık sürecinde, kişiler duygu ve düşüncelerini paylaşarak sorun çözme ve karar verme becerilerini geliştirmektedirler. Seanslarda yapılan bilişsel, duygusal ve psikomotor çalışmalarıyla, kişilerin kendilerini daha iyi keşfetmeleri ve farkındalıklarının artırılması hedeflenmektedir.

Grup üyeleri, birden fazla kişiyle sosyal etkileşime girerek yaşadıkları sorunları başkalarının gözünden de görme fırsatı bulmaktadırlar. Aynı zamanda, bireyler yalnız olmadıklarını ve farklı kişilerin de kendilerininkine benzer sorunlar yaşayabileceklerinin farkına vararak, duygu ve düşüncelerini daha iyi ifade etme becerilerini artırmakla birlikte, sosyal açıdan da gruptaki diğer bireylerden destek alma fırsatı bulmaktadırlar.

Grup ile psikolojik danışma süresince, danışanların empati kurarak duygu ve tutumlarını tanımlamaları ve iletişim becerilerini geliştirerek yaşantı ve davranışlarında olumlu bir değişim tecrübe etmeleri amaçlanmaktadır.

İletişim

Abdurrahman Mah. Nazır çeşme sok. Uğur Taşdemir Sitesi N:4 A.blok kat:7 daire 32 Edirne adresindeyiz.

Telefon+9 0536 350 35 83

Emailinfo@senpsikolojikdanismanlik.com

Sosyal Medya

İsim*

Email*

Mesaj