loading...

(0536) 350 35 83

info@senpsikolojikdanismanlik.com

Yetişkin Danışmanlığı

Bireysel danışmanlık süreci boyunca, danışanların kendilerini daha iyi tanımalarına, farkındalıklarının artırılmasına, davranışlarının anlamlandırılmasına ve kendilerini geliştirmelerine yardımcı olunur. Uyumlu ve sağlıklı bir danışma süreci içerisinde, danışanın problemlerle baş etme becerilerinin çoğaltılması hedeflenmektedir.

Bireyler, geçmişte yaşadıklarından kaynaklanan sorunları çözüme ulaştırmak ve gündelik hayatlarında karşılaştıkları krizlerle baş edebilmek üzere, kendilerini huzursuz eden konuları Psikolog ile paylaşırlar. Uzman psikolog ise, kişilerin üzerlerinde oluşan baskı ve gerilimi azaltmak ve yetkinliklerini artırmak suretiyle, danışanlarının kişisel yaşamlarının kolaylaştırılmasını sağlar.

Ortalama danışma süresi olan 45-50 dakikalık bireysel terapi seansları, mesleğimizin etik kurallarına uygun, gizlilik ve saygı çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Bireyin özel sınırları ihlal edilmeden yürütülen terapötik sürecin sonunda, kişinin yaşam kalitesinin artırması ve kendini gerçekleştirme sürecinin kolaylaştırılması hedeflenmektedir.

Yetişkin danışanlarla, duygusal sorunlar, kaygı bozuklukları, depresyon, aile içi ve kişiler arası iletişimsizlik, kayıp ve yas süreci, stres ve kriz yönetimi, yaşamdan zevk alamamak, kişisel gelişim konuları üzerinde çalışmalarımız sürdürülmektedir.

İletişim

Abdurrahman Mah. Nazır çeşme sok. Uğur Taşdemir Sitesi N:4 A.blok kat:7 daire 32 Edirne adresindeyiz.

Telefon+9 0536 350 35 83

Emailinfo@senpsikolojikdanismanlik.com

Sosyal Medya

İsim*

Email*

Mesaj